1.Kargo ve Sevkiyat Güvencesi:
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. 

2.Sevkiyat:
Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.Gizlilik:
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme:
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere  kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirdi dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir. Kargo Ücreti: akcahomedesign.com’dan vereceğiniz siparişlerinizde kargo ücreti kargo firmalarının belirttiği tutarda olacaktır. Kargo Gönderimi akcahomedesign.com’dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasına büyük özen göstermektedir. Bu nedenle, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için Türkiye’nin önde gelen kargo firmalarından Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, ARAS Kargo, PTT Kargo ile çalışıyoruz. Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar:14:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Siparişlerinizin kargodan teslimi sırasında ürünlerinizi kontrol ederek teslim alınız. Eğer ürünlerinizde hasar varsa, teslim esnasında kargo personeline tutanak tutturunuz. Taşıma sırasında oluşan hasarlardan akcahomedesign sorumlu değildir.  Ödeme Sistemi:Websitemizde ;1-Kredi Kartı ile ödeme2-Kapıda Ödeme3-Havale ile ödeme seçenekleri mevcuttur.*Kredi kartı ile ödeme seçeneği websitemiz sistemi üzerinden güvenli ödeme sistemleri garantisinde gerçekleşmektedir.*Kapıda ödeme seçeneğinde nakit ödeme ve kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Ancak Sitemizden alışveriş sırasında Kapıda Ödeme seçeneğinde Nakit Ödeme seçeneği işaretlenmiş ise Kargo teslimat için geldiğinde ödemeyi Kredi Kartına çevirme ya da Kredi Kartı ile ödeme seçeneği işaretlenmiş iken kapıda Nakit Ödemeye çevirme imkanı yoktur.Kapıda Ödeme seçeneğinde hangi ödeme aracı (Nakit veya Kredi Kartı)seçilmiş ise o ödeme aracı ile ödeme yapılabilecektir.Kapıda Ödeme seçeneğinde alışveriş limitleri Minimum; 100 TL. Maksimum; 5.000 TL dir.*Ödeme seçeneği, havale olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın akcahomedesign.com’a ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.
Sepetim
Kapat İstek listesi
Close Son Görüntülenenler
Ürünleri karşılaştır (0 Ürünler)
Ürünü karşılaştır
Ürünü karşılaştır
Ürünü karşılaştır
Ürünü karşılaştır
Kategoriler